Příběhy našich uživatelů

Vladimír

Vladimír

Po rozvodu jsem byl dlouho sám a hledal spřízněnou duši. Na Primarande jsem narazil na Zdenku, která mi hned padla do oka a byla rozvedená, podobně jako já. Pár týdnů jsme si spolu psali a zjistili, že si rozumíme natolik, že se chceme seznámit i mimo internetové prostředí. První schůzka dopadla skvěle, od té doby jsme nerozlučná dvojka a trávíme spolu veškerý volný čas.
Ester

Ester

Díky pracovnímu vytížení jsem měla problém vyčlenit si čas na hledání partnerta. Díky Primarande ale bylo seznamování jednoduché! S muži jsem si mohla psát kdykoliv, třeba i v pauze v práci. Po pár prochatovaných dnech jsem se seznámila s Erikem. Byl velice milý a rozuměli jsme si v mnoha věcech. Naše první schůzka byla u kávy a ani jednomu z nás se z ní nechtělo domů. Teď jsme spolu již několik měsíců a konečně jsem šťastná!
Jindra

Jindra

Jsem spíše introvertní typ a v realitě pro mě bylo těžké oslovit ženu a seznámit se, proto jsem se rozhodl využít internetové seznamky Primarande. Oslovil jsem několik žen, ale nakonec jsem si začal psát pouze s Alžbětkou. Díky Primarande jsme se vzájemně lépe poznali a na osobní schůzce pro mě již nebyl problém zahájit konverzaci. Doslova mě okouzlila. Máme spolu krásný vztah a plánujeme svatbu!
Alena

Alena

V mém věku, kdy již člověk není tak společensky aktivní je internetová seznamka nejjednodušším řešením jak poznat nové lidi. Hledala jsem spíše kamaráda na trávení volného času, než vážný vztah, mít si s kým popovídat a občas vyrazit ven. Petr měl stejnou představu. Nyní si spolu často píšeme a když je čas, vyrazíme na procházku, do kina nebo na kávu. Jsem ráda, že jsme se seznámili. Primarande zcela splnilo mé představy.