Často kladené otázky

Co obnáší členství?

Základní registrace je zdarma. Při registraci zdarma získáte kredit, za který můžete poslat 15 zpráv. Počet doručených zpráv není omezený. Při registraci zdarma máte neomezený počet uživatelů ve vyhledávání a máte možnost vyhledat všechny uživatele.

Jak mohu posílat zprávy po vyčerpání přiděleného kreditu?

V tomto případě je třeba dobít kredit. Pro dobití kreditu pro zasílání zpráv stačí na hlavní stránce kliknout na ikonku žlutého prasátka se symbolem dolaru, která se nachází hned vedle vašeho uživatelského jména v horním menu. Následně vyberete výši kreditu, který chcete dobít a kliknete na něj. Po dobití kreditu můžete využívat všech našich služeb bez omezení a posílat zprávy.

Jak mohu změnit svůj profil?

Změna profilu je velice jednoduchá. Veškeré informace ve svém profilu změníte po kliknutí na tlačítko "změnit profil", které najdete na stránce svého profilu, který se otevře po kliknutí na vaše uživatelské jméno v horním menu.

Zapomněl/a jsem své heslo. Co mohu dělat?

Klikněte na domovské stránce na „Přihlásit“ a následně na „Zapomenuté heslo“. Po zmáčknutí tlačítka se vám objeví políčko, kam zadáte svůj e-mail a my vám obratem zašleme odkaz pro změnu hesla.

Proč mi nejde přihlásit se?

Zkontrolujte si nejdříve, jestli zadáváte správně velká a malá písmena. Ujistěte se také, zda zadáváte správné uživatelské jméno a heslo, které jste zadávali při své registraci. Pokud byste se nemohli stále přihlásit, obraťte se na technickou podporu na info@internetove-poradenstvi.cz a my se budeme snažit vše co nejdříve vyřešit.

Jak mohu smazat svůj profil?

Pokud chcete svůj profil smazat, tak nám napište na technickou podporu info@internetove-poradenstvi.cz požadavek o smazání profilu a váš profil bude smazán do 3 pracovních dní. Pokud máte předplaceno plné členství, zbylý kredit nebude zpětně proplacen a propadá.

Jak si přidám uživatele do přátel?

Po kliknutí na uživatelský profil v něm naleznete tlačítko se znaménkem plus „Přidat do přátel“. Pokud na něj kliknete, tak si přidáte daného uživatele do přátel. S přáteli můžete mnohem snadněji komunikovat a naleznete je všechny vždy pod tlačítkem „Přátelé“ v menu nahoře.

Jak vyhledám jiné uživatele?

Na domovské stránce vyberete parametry pro hledání uživatelů, jako jsou kraj, věk, pohlaví a zmáčkněte tlačítko „Vyhledat“.

Kde si můžu změnit svůj e-mail nebo své heslo?

Klikněte na tlačítko „Nastavení“, které najdete v horním menu. Zde můžete změnit svou e-mailovou adresu i heslo.